Ajda Pekkan 2019 Yılbaşı Programı

Fox Ajans: 0 507 306 54 30

Ajda Pekkan 2019 yılbaşında Kıbrıs’ta sahne alacak diğer ünlülerden biri. Ajda Pekkan 2019 yılbaşı programı olarak Girne’de Elexus Hotel’de sahne alacak. Elexus hotel 2019 yılbaşında misafirleri için çok büyük süprizler hazırladı. Yılbaşı gecesi ve ondan önceki iki gece boyunca birbirinden ünlü sanatçılar Elexus’da konukların karşısında olacak. 29 Aralık gecesi Altay ile başlayacak müzik şenliği, 30 Aralık gecesi Hakan Altun ile devam edecek. Yılbaşı gecesi ise Ajda Pekkan‘ın sahne almasıyla müzik şenliği tavan yapacak. Yani 2019 yılbaşı programında Elexus hoteli tercih edecek konuklar arka arkaya 3 gece birbirinden ünlü sanatçıların sahne almasıyla doğru bir karar verdiklerini görecek. Bu muhteşem Kıbrıs yılbaşı programını kaçırmamak için lütfen otel ile iletişime geçin.

İletişim : Uluçay Sokak No:21 Çatalköy, Girne
(0392) 650 10 00

İNNA

Elena Alexandra Apostoleanu, Karadeniz'e kıyısı olan Mangalia'nın turizm bölgesi Neptun'da…

DEBYY RYAN.

Deborah Ann "Debby" Ryan (d. 13 Mayıs 1993), ABD'li oyuncu…

Kurumsal Kimlik

2001 Yılında Selçuk Yazıcı Tarafından Kurulan Fox Ajans Organizasyon Bugün 30 Ülkede Aktif Olarak Organizasyonlar Düzenlemektedir.


  • Yeşilköy / İSTANBUL
  • +90 507 306 54 30

Sosyal Medya Uyarısı

Sosyal Medya Hesaplarımız Resmi Web Sitemizde Açıkça Belirtilmiş ve Paylaşılmıştır. Sosyal Medyada Adımızı Kullanarak Sahte Hesap Açanlar Olabilir, Bu Yüzden Sosyal Hesaplarımızı Sitemizden Teyit Ederek Kullanmanız Önemle Rica Olunur.

Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans

 

Yasal Uyarı

Fox Ajans Organizasyon Kullandığımız İletişim Araçları Resmi Web Sitemizde Belirttiğimiz Bilgilerdir. Burada Paylaştığımız İletişim Bilgileri Haricinde Yaşayacağınız Her Türlü Mağduriyet Yasal Olarak Firmamızı Bağlamamaktadır. Lütfen Bu Konuda Dikkatli Hareket Ediniz.

65 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi