Aşkın Nur Yengi 2019 Yılbaşı Programı

Fox Ajans: 0 507 306 54 30

2019 yılını muhteşem bir galayla karşılamak için kolları erken sıvayan otellerden bir tanesi de adanın en köklü otellerinden Salamis Bay Conti Resort Hotel & Casino! Türk popunun eskimeyen seslerinden Aşkur Nur Yengi’yi yılbaşı gecesinde misafirleriyle buluşturmaya hazırlanan otel, harika bir galanın yanında sunduğu yılbaşı eğlence fırsatlarıyla öne çıkıyor. Kıbrıs’ta Aşkın Nur Yeni galasıyla unutulmaz bir yılbaşı deneyimi yaşamak için elinizi çabuk tutmanızı öneriyoruz.

Kurumsal Kimlik

2001 Yılında Selçuk Yazıcı Tarafından Kurulan Fox Ajans Organizasyon Bugün 30 Ülkede Aktif Olarak Organizasyonlar Düzenlemektedir.


  • Yeşilköy / İSTANBUL
  • +90 507 306 54 30

Sosyal Medya Uyarısı

Sosyal Medya Hesaplarımız Resmi Web Sitemizde Açıkça Belirtilmiş ve Paylaşılmıştır. Sosyal Medyada Adımızı Kullanarak Sahte Hesap Açanlar Olabilir, Bu Yüzden Sosyal Hesaplarımızı Sitemizden Teyit Ederek Kullanmanız Önemle Rica Olunur.

Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans

 

Yasal Uyarı

Fox Ajans Organizasyon Kullandığımız İletişim Araçları Resmi Web Sitemizde Belirttiğimiz Bilgilerdir. Burada Paylaştığımız İletişim Bilgileri Haricinde Yaşayacağınız Her Türlü Mağduriyet Yasal Olarak Firmamızı Bağlamamaktadır. Lütfen Bu Konuda Dikkatli Hareket Ediniz.

164 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi