Erol Evgin 2019 Yılbaşı programı

Fox Ajans: 0 507 306 54 30

Yılların eskitemediği güçlü ses Erol Evgin ile 2019 yılbaşı programı boğazın en güzel otellerinden Conrad İstanbul Bosphorus Hotel’de gerçekleşecek.

Unutulmaz şarkılarıyla geçmişten bugüne sevenlerinin gönlünde taht kuran Erol Evgin; anılar, şakalar ve şarkıların kucaklaşacağı özel bir repertuar ile 2019 yılbaşı gecesi Conrad İstanbul Bosphorus’ta sahne alıyor. Erol Evgin, Conrad İstanbul’da sevenlerine unutamayacakları bir yılbaşı gecesi yaşatacak.

Yılbaşında İstanbul’un en zengin programını, size Conrad İstanbul Bosphorus Hotel’de sunuyoruz. Dopdolu bir müzik ziyafeti ile birlikte Conrad İstanbul Bosphorus Hotel’in ünlü ve ödüllü şeflerinin, yılbaşı için özel olarak hazırladığı özel yılbaşı menüsüyle, birbirinden lezzetli ikramlar, sınırsız içecekler sizleri bekliyor.

Kurumsal Kimlik

2001 Yılında Selçuk Yazıcı Tarafından Kurulan Fox Ajans Organizasyon Bugün 30 Ülkede Aktif Olarak Organizasyonlar Düzenlemektedir.


  • Yeşilköy / İSTANBUL
  • +90 507 306 54 30

Sosyal Medya Uyarısı

Sosyal Medya Hesaplarımız Resmi Web Sitemizde Açıkça Belirtilmiş ve Paylaşılmıştır. Sosyal Medyada Adımızı Kullanarak Sahte Hesap Açanlar Olabilir, Bu Yüzden Sosyal Hesaplarımızı Sitemizden Teyit Ederek Kullanmanız Önemle Rica Olunur.

Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans

 

Yasal Uyarı

Fox Ajans Organizasyon Kullandığımız İletişim Araçları Resmi Web Sitemizde Belirttiğimiz Bilgilerdir. Burada Paylaştığımız İletişim Bilgileri Haricinde Yaşayacağınız Her Türlü Mağduriyet Yasal Olarak Firmamızı Bağlamamaktadır. Lütfen Bu Konuda Dikkatli Hareket Ediniz.

106 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi