Levent Yüksel 2019 Yılbaşı Programı

Fox Ajans: 0 507 306 54 30

Geçtiğimiz sene yılbaşı gecesinin en eğlenceli ve en çok tercih edilen mekanları arasında" Jolly Joker Vadi İstanbul " yer aldı. Bu sene de Levent Yüksel’in sahne alacağı 31 Aralık 2018 yılbaşı gecesi eminiz ki yine çok eğlenceli anlara sahne olacak.

Levent Yüksel’in 2019 Yılbaşı gecesinde Jolly Joker Vadi İstanbul’da sahne alacağı mekanda şimdiden rezervasyon yapılmaya başlandı. İşte Jolly Joker Vadi İstanbul yılbaşı programı hakkında detaylar…
Jolly Joker Vadi İstanbul 2019 Yılbaşı Programı

Jolly Joker Vadi İstanbul bu sene harika bir 2019 yılbaşı organizasyonu düzenliyor.

Türkiye’nin en güzel seslerinden bir tanesi sahip olan ve dinleyenlerin keyifli vakit geçirmesini sağlayacak olan Levent Yüksel’in dışında çeşitli sahne etkinliklerinin de olacağı mekanda şimdiden rezervasyonlar alınmaya başlandı.
Jolly Joker Vadi İstanbul Telefon Numarası ve Adresi

Bulunduğu yer: Vadistanbul Shopping AVM

Adres: Ayazağa Mahallesi, Ayazağa Cendere Cd. 109/C, 34396 Sarıyer/İstanbul

Telefon: 0542 562 22 11

Kurumsal Kimlik

2001 Yılında Selçuk Yazıcı Tarafından Kurulan Fox Ajans Organizasyon Bugün 30 Ülkede Aktif Olarak Organizasyonlar Düzenlemektedir.


  • Yeşilköy / İSTANBUL
  • +90 507 306 54 30

Sosyal Medya Uyarısı

Sosyal Medya Hesaplarımız Resmi Web Sitemizde Açıkça Belirtilmiş ve Paylaşılmıştır. Sosyal Medyada Adımızı Kullanarak Sahte Hesap Açanlar Olabilir, Bu Yüzden Sosyal Hesaplarımızı Sitemizden Teyit Ederek Kullanmanız Önemle Rica Olunur.

Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans

 

Yasal Uyarı

Fox Ajans Organizasyon Kullandığımız İletişim Araçları Resmi Web Sitemizde Belirttiğimiz Bilgilerdir. Burada Paylaştığımız İletişim Bilgileri Haricinde Yaşayacağınız Her Türlü Mağduriyet Yasal Olarak Firmamızı Bağlamamaktadır. Lütfen Bu Konuda Dikkatli Hareket Ediniz.

71 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi