Aleyna Tilki 2020 Yılbaşı Programı

Fox Ajans: 0 507 306 54 30

Aleyna Tilki 2020 Yılbaşı programı.

2020 yılbaşı gecesi için Azerbaycan Bakü'de yer alan Bakü Grand Opera'da sevilen şarkılarını seslendirecek olan Aleyna Tilki geceyi muhteşem bir yılbaşı konser performansıyla süsleyecek. Yoğun ilgi gören etkinlikte yerinizi almak için siz de elinizi çabuk tutun!

 

 

Aleyna Tilki 2020 Yılbaşı hakkında arama motorlarında en çok arananlar :

Aleyna Tilki 2020 YIlbaşı, Aleyna Tilki yılbaşında nerede sahne alıyor, Aleyna Tilki yılbaşı programı, Aleyna Tilki 2020 yılbaşı programı, Aleyna Tilki yılbaşı

Kurumsal Kimlik

2001 Yılında Selçuk Yazıcı Tarafından Kurulan Fox Ajans Organizasyon Bugün 30 Ülkede Aktif Olarak Organizasyonlar Düzenlemektedir.


  • Yeşilköy / İSTANBUL
  • +90 507 306 54 30

Sosyal Medya Uyarısı

Sosyal Medya Hesaplarımız Resmi Web Sitemizde Açıkça Belirtilmiş ve Paylaşılmıştır. Sosyal Medyada Adımızı Kullanarak Sahte Hesap Açanlar Olabilir, Bu Yüzden Sosyal Hesaplarımızı Sitemizden Teyit Ederek Kullanmanız Önemle Rica Olunur.

Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans

 

Yasal Uyarı

Fox Ajans Organizasyon Kullandığımız İletişim Araçları Resmi Web Sitemizde Belirttiğimiz Bilgilerdir. Burada Paylaştığımız İletişim Bilgileri Haricinde Yaşayacağınız Her Türlü Mağduriyet Yasal Olarak Firmamızı Bağlamamaktadır. Lütfen Bu Konuda Dikkatli Hareket Ediniz.