Aslı Güngör 2020 Yılbaşı Programı

Fox Ajans: 0 507 306 54 30

Aslı Güngör 2020 Yılbaşı programı.

Wyndham Grand İstanbul Europe’ta Aslı Güngör ve Gül Çetin’in harika performansları ve çeşitli sürprizlerle farklı bir yılbaşı galası sizleri bekliyor.

Yeni Yıla Sayılı Günler Kala Yılbaşı Gecenizi Planladınız mı? Keyifli bir gece için ihtiyacınız olan şeyler; Hayallerinize sesiyle eşlik edecek Aslı Güngör, tadı damağınızda kalacak lezzetlerle ödüllü şef Sedat ve ekibinin hazırladığı yılbaşı gecesi özel yemekleri, uluslararası standartlarda hizmet veren bir mekan Wyndham Grand İstanbul Europe…

 

 

Aslı Güngör 2020 Yılbaşı hakkında arama motorlarında en çok arananlar :

Aslı Güngör 2020 YIlbaşı, Aslı Güngör yılbaşında nerede sahne alıyor, Aslı Güngör yılbaşı programı, Aslı Güngör 2020 yılbaşı programı, Aslı Güngör yılbaşı

Kurumsal Kimlik

2001 Yılında Selçuk Yazıcı Tarafından Kurulan Fox Ajans Organizasyon Bugün 30 Ülkede Aktif Olarak Organizasyonlar Düzenlemektedir.


  • Yeşilköy / İSTANBUL
  • +90 507 306 54 30

Sosyal Medya Uyarısı

Sosyal Medya Hesaplarımız Resmi Web Sitemizde Açıkça Belirtilmiş ve Paylaşılmıştır. Sosyal Medyada Adımızı Kullanarak Sahte Hesap Açanlar Olabilir, Bu Yüzden Sosyal Hesaplarımızı Sitemizden Teyit Ederek Kullanmanız Önemle Rica Olunur.

Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans

 

Yasal Uyarı

Fox Ajans Organizasyon Kullandığımız İletişim Araçları Resmi Web Sitemizde Belirttiğimiz Bilgilerdir. Burada Paylaştığımız İletişim Bilgileri Haricinde Yaşayacağınız Her Türlü Mağduriyet Yasal Olarak Firmamızı Bağlamamaktadır. Lütfen Bu Konuda Dikkatli Hareket Ediniz.