Bülent Ersoy 2020 Yılbaşı Programı

Fox Ajans: 0 507 306 54 30

Bülent Ersoy 2020 Yılbaşı programı.

Elite World zincirinin Sapanca’daki otelinde 2020 yılbaşı gecesi Bülent Ersoy fırtınası esecek.

Sapanca’da doğanın tam ortasında yer alan Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort’un doğadan ilham alınarak dekore edilen konforlu odalarında hem eğlenceli hem de dinlendirici bir konaklama deneyimi yaşamak için size en uygun odayı seçin ve anın keyfini yaşayın! 4 mevsim konuklarına üst düzey hizmet sunan Elite World Sapanca’da yılbaşı gecesi de dopdolu geçecek.

 

Bülent Ersoy 2020 Yılbaşı hakkında arama motorlarında en çok arananlar :

Bülent Ersoy 2020 YIlbaşı, Bülent Ersoy yılbaşında nerede sahne alıyor, Bülent Ersoy yılbaşı programı, Bülent Ersoy 2020 yılbaşı programı, Bülent Ersoy yılbaşı

Kurumsal Kimlik

2001 Yılında Selçuk Yazıcı Tarafından Kurulan Fox Ajans Organizasyon Bugün 30 Ülkede Aktif Olarak Organizasyonlar Düzenlemektedir.


  • Yeşilköy / İSTANBUL
  • +90 507 306 54 30

Sosyal Medya Uyarısı

Sosyal Medya Hesaplarımız Resmi Web Sitemizde Açıkça Belirtilmiş ve Paylaşılmıştır. Sosyal Medyada Adımızı Kullanarak Sahte Hesap Açanlar Olabilir, Bu Yüzden Sosyal Hesaplarımızı Sitemizden Teyit Ederek Kullanmanız Önemle Rica Olunur.

Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans

 

Yasal Uyarı

Fox Ajans Organizasyon Kullandığımız İletişim Araçları Resmi Web Sitemizde Belirttiğimiz Bilgilerdir. Burada Paylaştığımız İletişim Bilgileri Haricinde Yaşayacağınız Her Türlü Mağduriyet Yasal Olarak Firmamızı Bağlamamaktadır. Lütfen Bu Konuda Dikkatli Hareket Ediniz.