Candan Erçetin 2020 Yılbaşı Programı

Fox Ajans: 0 507 306 54 30

Candan Erçetin 2020 Yılbaşı programı.

En sevilen sanatçılar arasındaki Candan Erçetin 2020 yılbaşında Kıbrıs’ta sahne alıyor. Merit Park Hotel Candan Erçetin’li yılbaşı programı ile yine dopdolu.

Ünlü otel zinciri Merit’in Merit Park Hotel ayağında 2020 yılbaşı programı yine eğlenceyle dolu geçecek. Yılbaşı Galası ile misafirlerine unutamayacakları bir eğlence vaat eden otel, ultra her şey dahil konseptiyle hizmet veriyor.

Girne Kalesi’nden esinlenerek projelendirilen Merit Park Hotel & Casino, Akdeniz’in sonsuz maviliğinin içinde Yavru Vatan’da yeniliğin, konforun ve eğlencenin yeni tanımı olarak ön plana çıkıyor.

 

 

Candan Erçetin 2020 Yılbaşı hakkında arama motorlarında en çok arananlar :

Candan Erçetin 2020 YIlbaşı, Candan Erçetin yılbaşında nerede sahne alıyor, Candan Erçetin yılbaşı programı, Candan Erçetin 2020 yılbaşı programı, Candan Erçetin yılbaşı

Kurumsal Kimlik

2001 Yılında Selçuk Yazıcı Tarafından Kurulan Fox Ajans Organizasyon Bugün 30 Ülkede Aktif Olarak Organizasyonlar Düzenlemektedir.


  • Yeşilköy / İSTANBUL
  • +90 507 306 54 30

Sosyal Medya Uyarısı

Sosyal Medya Hesaplarımız Resmi Web Sitemizde Açıkça Belirtilmiş ve Paylaşılmıştır. Sosyal Medyada Adımızı Kullanarak Sahte Hesap Açanlar Olabilir, Bu Yüzden Sosyal Hesaplarımızı Sitemizden Teyit Ederek Kullanmanız Önemle Rica Olunur.

Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans

 

Yasal Uyarı

Fox Ajans Organizasyon Kullandığımız İletişim Araçları Resmi Web Sitemizde Belirttiğimiz Bilgilerdir. Burada Paylaştığımız İletişim Bilgileri Haricinde Yaşayacağınız Her Türlü Mağduriyet Yasal Olarak Firmamızı Bağlamamaktadır. Lütfen Bu Konuda Dikkatli Hareket Ediniz.