Cengiz Kurtoğlu, Arif Susam, Ümit Besen 2020 Yılbaşı Programı

Fox Ajans: 0 507 306 54 30

Cengiz Kurtoğlu, Arif Susam, Ümit Besen 2020 Yılbaşı programı.

Üç usta isim Cengiz Kurtoğlu, Ümit Besen ve Arif Susam ilk kez yılbaşında WOW Istanbul Hotels & Convention Center’da 80’ler ve 90’lı yılların hafızalara kazınan şarkılarıyla sevenleriyle bir araya geliyor.

 

Cengiz Kurtoğlu Menajeri
Arif Susam Menajeri
Ümit Besen Menajeri

Cengiz Kurtoğlu, Arif Susam, Ümit Besen 2020 Yılbaşı hakkında arama motorlarında en çok arananlar :

Cengiz Kurtoğlu, Arif Susam, Ümit Besen 2020 YIlbaşı, Cengiz Kurtoğlu, Arif Susam, Ümit Besen yılbaşında nerede sahne alıyor, Cengiz Kurtoğlu, Arif Susam, Ümit Besen yılbaşı programı, Cengiz Kurtoğlu, Arif Susam, Ümit Besen 2020 yılbaşı programı, Cengiz Kurtoğlu, Arif Susam, Ümit Besen yılbaşı

Kurumsal Kimlik

2001 Yılında Selçuk Yazıcı Tarafından Kurulan Fox Ajans Organizasyon Bugün 30 Ülkede Aktif Olarak Organizasyonlar Düzenlemektedir.


  • Yeşilköy / İSTANBUL
  • +90 507 306 54 30

Sosyal Medya Uyarısı

Sosyal Medya Hesaplarımız Resmi Web Sitemizde Açıkça Belirtilmiş ve Paylaşılmıştır. Sosyal Medyada Adımızı Kullanarak Sahte Hesap Açanlar Olabilir, Bu Yüzden Sosyal Hesaplarımızı Sitemizden Teyit Ederek Kullanmanız Önemle Rica Olunur.

Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans

 

Yasal Uyarı

Fox Ajans Organizasyon Kullandığımız İletişim Araçları Resmi Web Sitemizde Belirttiğimiz Bilgilerdir. Burada Paylaştığımız İletişim Bilgileri Haricinde Yaşayacağınız Her Türlü Mağduriyet Yasal Olarak Firmamızı Bağlamamaktadır. Lütfen Bu Konuda Dikkatli Hareket Ediniz.