Emre Altuğ 2020 Yılbaşı Programı

Fox Ajans: 0 507 306 54 30

Emre Altuğ 2020 Yılbaşı programı.

Uzun süredir ekranlarda olmayan yakışıklı sunucu ve sanatçı Emre Altuğ, yılbaşı gecesinde Türkiye'de olacak. Bu özel gecede Emre Altuğ'u dinlemek isterseniz Ela Quality Resort Belek oteline erken rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Otelin yılbaşına özel belirlediği fiyat ise 2.625.00 TL olarak karşımıza çıkıyor. Bu fiyata konserin dahil olup olmadığını bilmiyoruz. Ela Quality Resort Otel’i İskele Mevkii Belek Antalya’da yer alıyor. Emre Altuğ ile 2020 Yılbaşı özel fiyat listesi güncellenmektedir. Net fiyatları konumuza ekleyeceğiz.

 

Emre Altuğ 2020 Yılbaşı hakkında arama motorlarında en çok arananlar :

Emre Altuğ 2020 YIlbaşı, Emre Altuğ yılbaşında nerede sahne alıyor, Emre Altuğ yılbaşı programı, Emre Altuğ 2020 yılbaşı programı, Emre Altuğ yılbaşı

Kurumsal Kimlik

2001 Yılında Selçuk Yazıcı Tarafından Kurulan Fox Ajans Organizasyon Bugün 30 Ülkede Aktif Olarak Organizasyonlar Düzenlemektedir.


  • Yeşilköy / İSTANBUL
  • +90 507 306 54 30

Sosyal Medya Uyarısı

Sosyal Medya Hesaplarımız Resmi Web Sitemizde Açıkça Belirtilmiş ve Paylaşılmıştır. Sosyal Medyada Adımızı Kullanarak Sahte Hesap Açanlar Olabilir, Bu Yüzden Sosyal Hesaplarımızı Sitemizden Teyit Ederek Kullanmanız Önemle Rica Olunur.

Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans

 

Yasal Uyarı

Fox Ajans Organizasyon Kullandığımız İletişim Araçları Resmi Web Sitemizde Belirttiğimiz Bilgilerdir. Burada Paylaştığımız İletişim Bilgileri Haricinde Yaşayacağınız Her Türlü Mağduriyet Yasal Olarak Firmamızı Bağlamamaktadır. Lütfen Bu Konuda Dikkatli Hareket Ediniz.