Hadise 2020 Yılbaşı Programı

Fox Ajans: 0 507 306 54 30

Hadise 2020 Yılbaşı programı.

Bu özel gecede Hadise'nin performansı dudak uçuklatacak. Son dönemlerde seksi videolar paylaşan güzel şarkıcıyı kaçırmayın. Çok iyi bir performans bekliyorsanız bu özel gecede Hadise'yi izlemeniz gerekmektedir. Otelin adresi ise   Kıbrıs Limak Cyprus Deluxe Hotel: Bafra Turizm Bölgesi 6.No Bafra – İskele – KIBRIS olarak dikkat çekiyor.

 

Hadise 2020 Yılbaşı hakkında arama motorlarında en çok arananlar :

Hadise 2020 YIlbaşı, Hadise yılbaşında nerede sahne alıyor, Hadise yılbaşı programı, Hadise 2020 yılbaşı programı, Hadise yılbaşı

Kurumsal Kimlik

2001 Yılında Selçuk Yazıcı Tarafından Kurulan Fox Ajans Organizasyon Bugün 30 Ülkede Aktif Olarak Organizasyonlar Düzenlemektedir.


  • Yeşilköy / İSTANBUL
  • +90 507 306 54 30

Sosyal Medya Uyarısı

Sosyal Medya Hesaplarımız Resmi Web Sitemizde Açıkça Belirtilmiş ve Paylaşılmıştır. Sosyal Medyada Adımızı Kullanarak Sahte Hesap Açanlar Olabilir, Bu Yüzden Sosyal Hesaplarımızı Sitemizden Teyit Ederek Kullanmanız Önemle Rica Olunur.

Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans

 

Yasal Uyarı

Fox Ajans Organizasyon Kullandığımız İletişim Araçları Resmi Web Sitemizde Belirttiğimiz Bilgilerdir. Burada Paylaştığımız İletişim Bilgileri Haricinde Yaşayacağınız Her Türlü Mağduriyet Yasal Olarak Firmamızı Bağlamamaktadır. Lütfen Bu Konuda Dikkatli Hareket Ediniz.