Aydın (Kuşum Aydın) 2020 Yılbaşı Programı

Fox Ajans: 0 507 306 54 30

Aydın (Kuşum Aydın) 2020 Yılbaşı programı.

Yılbaşı gecesinde Kıbrıs'ta sahne alacak ünlülerden birisi de Kuşum Aydın olacak. Kuşum Aydın bu özel gecede Kıbrıs Lords Palace otelde sahne alacak. Bu sahnede çocuklara yer ayrılmayacaktır. Çocuklara özel çocuk yılbaşı gecesi ayrı olarak hazırlanacak. Çocuklara eğlence ve büfe imkanı verilecek. Lord Palace Oteli Gine merkezdedir. Ercan Havalimanı’na 37 km mesafede konumlanıyor. Kuşum Aydın'ın yer alacağı ve muazzam eğlence gösterilerinin yaşanacağı otelde 3 günlük rezervasyon ücreti kişi başı en az 5.102.00 TL olarak belirlendi. Rezervasyonlarınızı 0850 750 0000 numarasından yapabilirsiniz.

 

Aydın (Kuşum Aydın) 2020 Yılbaşı hakkında arama motorlarında en çok arananlar :

Aydın (Kuşum Aydın) 2020 YIlbaşı, Aydın (Kuşum Aydın) yılbaşında nerede sahne alıyor, Aydın (Kuşum Aydın) yılbaşı programı, Aydın (Kuşum Aydın) 2020 yılbaşı programı, Aydın (Kuşum Aydın) yılbaşı

Kurumsal Kimlik

2001 Yılında Selçuk Yazıcı Tarafından Kurulan Fox Ajans Organizasyon Bugün 30 Ülkede Aktif Olarak Organizasyonlar Düzenlemektedir.


  • Yeşilköy / İSTANBUL
  • +90 507 306 54 30

Sosyal Medya Uyarısı

Sosyal Medya Hesaplarımız Resmi Web Sitemizde Açıkça Belirtilmiş ve Paylaşılmıştır. Sosyal Medyada Adımızı Kullanarak Sahte Hesap Açanlar Olabilir, Bu Yüzden Sosyal Hesaplarımızı Sitemizden Teyit Ederek Kullanmanız Önemle Rica Olunur.

Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans

 

Yasal Uyarı

Fox Ajans Organizasyon Kullandığımız İletişim Araçları Resmi Web Sitemizde Belirttiğimiz Bilgilerdir. Burada Paylaştığımız İletişim Bilgileri Haricinde Yaşayacağınız Her Türlü Mağduriyet Yasal Olarak Firmamızı Bağlamamaktadır. Lütfen Bu Konuda Dikkatli Hareket Ediniz.