Merve Özbey 2020 Yılbaşı Programı

Fox Ajans: 0 507 306 54 30

Merve Özbey 2020 Yılbaşı programı.

Merve Özbey yılbaşında nerede diye merak edenlere bir haberimiz var! Gece Nakkaştepe’de gerçekleşecek olan Merve Özbey’li 2020 yılbaşı partisi size çok eğleneceğiniz bir gece yaşatacak.

Yeni ve eski tüm şarkılarıyla ve içimizi işleyen sesiyle Merve Özbey, Gece Life Nakkaştepe’de sizlerle olacak. Geç kalmadan yerinizi almayı unutmayın.

 

 

Merve Özbey 2020 Yılbaşı hakkında arama motorlarında en çok arananlar :

Merve Özbey 2020 YIlbaşı, Merve Özbey yılbaşında nerede sahne alıyor, Merve Özbey yılbaşı programı, Merve Özbey 2020 yılbaşı programı, Merve Özbey yılbaşı

Kurumsal Kimlik

2001 Yılında Selçuk Yazıcı Tarafından Kurulan Fox Ajans Organizasyon Bugün 30 Ülkede Aktif Olarak Organizasyonlar Düzenlemektedir.


  • Yeşilköy / İSTANBUL
  • +90 507 306 54 30

Sosyal Medya Uyarısı

Sosyal Medya Hesaplarımız Resmi Web Sitemizde Açıkça Belirtilmiş ve Paylaşılmıştır. Sosyal Medyada Adımızı Kullanarak Sahte Hesap Açanlar Olabilir, Bu Yüzden Sosyal Hesaplarımızı Sitemizden Teyit Ederek Kullanmanız Önemle Rica Olunur.

Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans

 

Yasal Uyarı

Fox Ajans Organizasyon Kullandığımız İletişim Araçları Resmi Web Sitemizde Belirttiğimiz Bilgilerdir. Burada Paylaştığımız İletişim Bilgileri Haricinde Yaşayacağınız Her Türlü Mağduriyet Yasal Olarak Firmamızı Bağlamamaktadır. Lütfen Bu Konuda Dikkatli Hareket Ediniz.