Muazzez Ersoy 2020 Yılbaşı Programı

Fox Ajans: 0 507 306 54 30

Muazzez Ersoy 2020 Yılbaşı programı.

Muazzam bir sesi olan Muazzez Ersoy, diğerlerinin aksine Türkiye'de olacak. Ersoy, yılbaşı gecesinde NG Sapanca Wellness & Convention Otelinde sahne alacak. Yılbası gecesi için özel bir program hazırlayan  NG Sapanca Wellness & Convention Otel 29 Aralık-1 Ocak tarihlerinde Muazzez Ersoy'u ağırlacak ve Ersoy'u izlemek için kişi başı 3000 TL'den başlayan fiyatlar sunacak. Detayları otelin sitesinden öğrenebilirsiniz. NG Sapanca Wellness & Convention Oteli Tepebaşı Mah. Şehit Cevdet Koç Cad. No:73 Kırkpınar Sapanca SAKARYA

Muazzez Ersoy 2020 Yılbaşı hakkında arama motorlarında en çok arananlar :

Muazzez Ersoy 2020 YIlbaşı, Muazzez Ersoy yılbaşında nerede sahne alıyor, Muazzez Ersoy yılbaşı programı, Muazzez Ersoy 2020 yılbaşı programı, Muazzez Ersoy yılbaşı

Kurumsal Kimlik

2001 Yılında Selçuk Yazıcı Tarafından Kurulan Fox Ajans Organizasyon Bugün 30 Ülkede Aktif Olarak Organizasyonlar Düzenlemektedir.


  • Yeşilköy / İSTANBUL
  • +90 507 306 54 30

Sosyal Medya Uyarısı

Sosyal Medya Hesaplarımız Resmi Web Sitemizde Açıkça Belirtilmiş ve Paylaşılmıştır. Sosyal Medyada Adımızı Kullanarak Sahte Hesap Açanlar Olabilir, Bu Yüzden Sosyal Hesaplarımızı Sitemizden Teyit Ederek Kullanmanız Önemle Rica Olunur.

Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans

 

Yasal Uyarı

Fox Ajans Organizasyon Kullandığımız İletişim Araçları Resmi Web Sitemizde Belirttiğimiz Bilgilerdir. Burada Paylaştığımız İletişim Bilgileri Haricinde Yaşayacağınız Her Türlü Mağduriyet Yasal Olarak Firmamızı Bağlamamaktadır. Lütfen Bu Konuda Dikkatli Hareket Ediniz.