Mustafa Keser 2020 Yılbaşı Programı

Fox Ajans: 0 507 306 54 30

Mustafa Keser 2020 Yılbaşı programı.

Yılbaşı gecesinde; Basın Ekspress Yolu üzerinde yer alan Elite World Europe Hotel’de Mustafa Keser, muhteşem sahne performansı ile sevenleriyle buluşacak. Gazino Gecesi konsepti ile misafirlerini karşılayacak olan Elite World Europe Hotel’de eğlence; canlı orkestra ve DJ müzik ve oryantal Show eşliğinde sürecek. Elite World Europe Hotel’de yılbaşı gala yemeği fiyatları 500 TL’den başlarken, 2 kişilik konaklamalı alternatifler ise 1550 TL’den başlıyor.

 

Mustafa Keser 2020 Yılbaşı hakkında arama motorlarında en çok arananlar :

Mustafa Keser 2020 YIlbaşı, Mustafa Keser yılbaşında nerede sahne alıyor, Mustafa Keser yılbaşı programı, Mustafa Keser 2020 yılbaşı programı, Mustafa Keser yılbaşı

Kurumsal Kimlik

2001 Yılında Selçuk Yazıcı Tarafından Kurulan Fox Ajans Organizasyon Bugün 30 Ülkede Aktif Olarak Organizasyonlar Düzenlemektedir.


  • Yeşilköy / İSTANBUL
  • +90 507 306 54 30

Sosyal Medya Uyarısı

Sosyal Medya Hesaplarımız Resmi Web Sitemizde Açıkça Belirtilmiş ve Paylaşılmıştır. Sosyal Medyada Adımızı Kullanarak Sahte Hesap Açanlar Olabilir, Bu Yüzden Sosyal Hesaplarımızı Sitemizden Teyit Ederek Kullanmanız Önemle Rica Olunur.

Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans

 

Yasal Uyarı

Fox Ajans Organizasyon Kullandığımız İletişim Araçları Resmi Web Sitemizde Belirttiğimiz Bilgilerdir. Burada Paylaştığımız İletişim Bilgileri Haricinde Yaşayacağınız Her Türlü Mağduriyet Yasal Olarak Firmamızı Bağlamamaktadır. Lütfen Bu Konuda Dikkatli Hareket Ediniz.