Seda Sayan 2020 Yılbaşı Programı

Fox Ajans: 0 507 306 54 30

Seda Sayan 2020 Yılbaşı programı.

Başarılı sanatçı ve sunucu Seda Sayan, diğer büyük sanatçılar gibi Kıbrıs'ı tercih edenler arasında yer alıyor. Yılbaşı gecesinde kendisi Salamis Bay Conti Resort Hotel & Casino otelde olacak. Seda Sayan da izleyicileri oldukça coşturan ve eğlendiren bir kişilik olarak karşımıza çıkıyor. Kıbrıs’ın altın sarısı kumu ile kaplanmış Salamis kumsalında yer alan otel hava alanına mesafesi 45 km, şehir merkezine 8 km, Lefkoşa merkezine ise 50 km mesafededir. Bu özel gece Seda Hanımı izlemek istiyorsanız otel yönetimiyle irtibata geçerek öncede randevu ayarlayabilirsiniz. Henüz bir fiyat açıklanmasa da sizin irtibatta kalmanızda fayda var.

 

Seda Sayan 2020 Yılbaşı hakkında arama motorlarında en çok arananlar :

Seda Sayan 2020 YIlbaşı, Seda Sayan yılbaşında nerede sahne alıyor, Seda Sayan yılbaşı programı, Seda Sayan 2020 yılbaşı programı, Seda Sayan yılbaşı

Kurumsal Kimlik

2001 Yılında Selçuk Yazıcı Tarafından Kurulan Fox Ajans Organizasyon Bugün 30 Ülkede Aktif Olarak Organizasyonlar Düzenlemektedir.


  • Yeşilköy / İSTANBUL
  • +90 507 306 54 30

Sosyal Medya Uyarısı

Sosyal Medya Hesaplarımız Resmi Web Sitemizde Açıkça Belirtilmiş ve Paylaşılmıştır. Sosyal Medyada Adımızı Kullanarak Sahte Hesap Açanlar Olabilir, Bu Yüzden Sosyal Hesaplarımızı Sitemizden Teyit Ederek Kullanmanız Önemle Rica Olunur.

Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans

 

Yasal Uyarı

Fox Ajans Organizasyon Kullandığımız İletişim Araçları Resmi Web Sitemizde Belirttiğimiz Bilgilerdir. Burada Paylaştığımız İletişim Bilgileri Haricinde Yaşayacağınız Her Türlü Mağduriyet Yasal Olarak Firmamızı Bağlamamaktadır. Lütfen Bu Konuda Dikkatli Hareket Ediniz.