Selami Şahin 2020 Yılbaşı Programı

Fox Ajans: 0 507 306 54 30

Selami Şahin 2020 Yılbaşı programı.

The Arkın Colony Hotel & Casino Kıbrıs’ta sahnelerin aranan sesi Selami Şahin 2020 yılbaşı programı ile unutulmaz bir yeni yıl eğlencesi sunacak!

Prestijli TripAdvisor Mukemellik Sertifikası ve Travellers Choice ödülünü 2019 yılında da kazanan The Arkın Colony, Girne’nin en popüler tesisleri arasında zirvede bulunuyor. Girne şehir merkezinin ortasında bulunan beş yıldızlı The Arkin Colony Hotel, Kuzey Kıbrıs’ın dağları ve Akdeniz’in uçsuz bucaksız maviliğinin arasında yer alıyor. Bu muhteşem otelde Selami Şahin ile harika bir yeni yıl eğlencesini sakın kaçırmayın.

 

Selami Şahin 2020 Yılbaşı hakkında arama motorlarında en çok arananlar :

Selami Şahin 2020 YIlbaşı, Selami Şahin yılbaşında nerede sahne alıyor, Selami Şahin yılbaşı programı, Selami Şahin 2020 yılbaşı programı, Selami Şahin yılbaşı

Kurumsal Kimlik

2001 Yılında Selçuk Yazıcı Tarafından Kurulan Fox Ajans Organizasyon Bugün 30 Ülkede Aktif Olarak Organizasyonlar Düzenlemektedir.


  • Yeşilköy / İSTANBUL
  • +90 507 306 54 30

Sosyal Medya Uyarısı

Sosyal Medya Hesaplarımız Resmi Web Sitemizde Açıkça Belirtilmiş ve Paylaşılmıştır. Sosyal Medyada Adımızı Kullanarak Sahte Hesap Açanlar Olabilir, Bu Yüzden Sosyal Hesaplarımızı Sitemizden Teyit Ederek Kullanmanız Önemle Rica Olunur.

Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans

 

Yasal Uyarı

Fox Ajans Organizasyon Kullandığımız İletişim Araçları Resmi Web Sitemizde Belirttiğimiz Bilgilerdir. Burada Paylaştığımız İletişim Bilgileri Haricinde Yaşayacağınız Her Türlü Mağduriyet Yasal Olarak Firmamızı Bağlamamaktadır. Lütfen Bu Konuda Dikkatli Hareket Ediniz.