Serkan Kaya 2020 Yılbaşı Programı

Fox Ajans: 0 507 306 54 30

Serkan Kaya 2020 Yılbaşı programı.

Kıbrıs’ın en ünlü otellerinden Kaya Palazzo Resort Hotel & Casino, Serkan Kaya’nın yer aldığı 2020 yılbaşı programı ile sanatçılı yılbaşı otelleri arasında yerini aldı.

Girne’de denize sıfır konumuyla Kaya Palazzo Resort Hotel bu yıl da yılbaşı eğlencesinin adresi. Lüks ve ferah odalar, çocuklar için keyifli aktiviteler, muhteşem SPA olanakları, işlevsel toplantı salonları Kaya Palazzo Girne’yi, her yaştan konuğu için adanın en güzel mekanında tatilin adresi yapıyor.

 

Serkan Kaya 2020 Yılbaşı hakkında arama motorlarında en çok arananlar :

Serkan Kaya 2020 YIlbaşı, Serkan Kaya yılbaşında nerede sahne alıyor, Serkan Kaya yılbaşı programı, Serkan Kaya 2020 yılbaşı programı, Serkan Kaya yılbaşı

Kurumsal Kimlik

2001 Yılında Selçuk Yazıcı Tarafından Kurulan Fox Ajans Organizasyon Bugün 30 Ülkede Aktif Olarak Organizasyonlar Düzenlemektedir.


  • Yeşilköy / İSTANBUL
  • +90 507 306 54 30

Sosyal Medya Uyarısı

Sosyal Medya Hesaplarımız Resmi Web Sitemizde Açıkça Belirtilmiş ve Paylaşılmıştır. Sosyal Medyada Adımızı Kullanarak Sahte Hesap Açanlar Olabilir, Bu Yüzden Sosyal Hesaplarımızı Sitemizden Teyit Ederek Kullanmanız Önemle Rica Olunur.

Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans

 

Yasal Uyarı

Fox Ajans Organizasyon Kullandığımız İletişim Araçları Resmi Web Sitemizde Belirttiğimiz Bilgilerdir. Burada Paylaştığımız İletişim Bilgileri Haricinde Yaşayacağınız Her Türlü Mağduriyet Yasal Olarak Firmamızı Bağlamamaktadır. Lütfen Bu Konuda Dikkatli Hareket Ediniz.