Soner Olgun, Suzan Kardeş 2020 Yılbaşı Programı

Fox Ajans: 0 507 306 54 30

Soner Olgun, Suzan Kardeş 2020 Yılbaşı programı.

Küçükyalı’da yer alan Elite World Asia Hotel’de; halk müziğinin başarılı ismi Soner Olgun ve Balkan türkülerinin sevilen sesi Suzan Kardeş, kendilerine özgü yorumları ile sevenlerine eşsiz bir müzik ziyafeti sunacak. Ayrıca, yılbaşı gecelerinin olmazsa olmazı oryantal show da konuklarına eşsiz dakikalar yaşatacak.

 

 

Soner Olgun, Suzan Kardeş 2020 Yılbaşı hakkında arama motorlarında en çok arananlar :

Soner Olgun, Suzan Kardeş 2020 YIlbaşı, Soner Olgun, Suzan Kardeş yılbaşında nerede sahne alıyor, Soner Olgun, Suzan Kardeş yılbaşı programı, Soner Olgun, Suzan Kardeş 2020 yılbaşı programı, Soner Olgun, Suzan Kardeş yılbaşı

Kurumsal Kimlik

2001 Yılında Selçuk Yazıcı Tarafından Kurulan Fox Ajans Organizasyon Bugün 30 Ülkede Aktif Olarak Organizasyonlar Düzenlemektedir.


  • Yeşilköy / İSTANBUL
  • +90 507 306 54 30

Sosyal Medya Uyarısı

Sosyal Medya Hesaplarımız Resmi Web Sitemizde Açıkça Belirtilmiş ve Paylaşılmıştır. Sosyal Medyada Adımızı Kullanarak Sahte Hesap Açanlar Olabilir, Bu Yüzden Sosyal Hesaplarımızı Sitemizden Teyit Ederek Kullanmanız Önemle Rica Olunur.

Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans

 

Yasal Uyarı

Fox Ajans Organizasyon Kullandığımız İletişim Araçları Resmi Web Sitemizde Belirttiğimiz Bilgilerdir. Burada Paylaştığımız İletişim Bilgileri Haricinde Yaşayacağınız Her Türlü Mağduriyet Yasal Olarak Firmamızı Bağlamamaktadır. Lütfen Bu Konuda Dikkatli Hareket Ediniz.