Adriana ve Metin'in New York macerası

Fox Ajans: 0 507 306 54 30

Brezilyalı model Adriana Lima ile Türk sevgilisi Metin Hara önceki gün New York'ta objektiflere takıldı. 

Lima'nın podyuma çıktığı New York Moda Haftası kapsamında kentte vakit geçiren aşıklar, defilelerden arta kalan zamanları da birlikte geçiriyorlar.
Günlük kıyafetleriyel görüntülenen Lima ve Hara, bir ara sokakta durup sohbet ettikten sonra yollarına devam etti. Lima ve Hara kısa bir süre önce aşk yaşadıklarının ortaya çıkmasıyla tüm dünyanın ilgisini üzerlerinde toplamıştı.

 

Kurumsal Kimlik

2001 Yılında Selçuk Yazıcı Tarafından Kurulan Fox Ajans Organizasyon Bugün 30 Ülkede Aktif Olarak Organizasyonlar Düzenlemektedir.


  • Yeşilköy / İSTANBUL
  • +90 541 973 55 17

Sosyal Medya Uyarısı

Sosyal Medya Hesaplarımız Resmi Web Sitemizde Açıkça Belirtilmiş ve Paylaşılmıştır. Sosyal Medyada Adımızı Kullanarak Sahte Hesap Açanlar Olabilir, Bu Yüzden Sosyal Hesaplarımızı Sitemizden Teyit Ederek Kullanmanız Önemle Rica Olunur.

Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans

 

Yasal Uyarı

Fox Ajans Organizasyon Kullandığımız İletişim Araçları Resmi Web Sitemizde Belirttiğimiz Bilgilerdir. Burada Paylaştığımız İletişim Bilgileri Haricinde Yaşayacağınız Her Türlü Mağduriyet Yasal Olarak Firmamızı Bağlamamaktadır. Lütfen Bu Konuda Dikkatli Hareket Ediniz.

446 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi