Biz Kimiz?

Fox Ajans: 0 507 306 54 30

2001 yılında Selcuk Yazıcı tarafından Reklam Ajansı olarak kurulmuştur aynı zamanda kendısıde profesyonel müzısyen olan selcuk yazıcı halen ülkemızın ve dünyanın önde gelen ses ve sahne sanatçılarının menajerlıgını yapmaktadır.

Bunun yanı sıra türkıyenın en büyük müzık arşıvı www.foxajansorganizasyon.com bünyesınde bulunmaktadır. Pop rock anadolu rock arabesk fantezı turk halk muzıgı turk sanat muzıgı dallarından oluşan 200 bın şarkılık kısmı enstrümantal şarkılardan oluşmaktadır bu dev arşıv bugüne kadar ülkemızde yapılmış tek enstrümantal muzık arşıvıdır.

Ajansımızın diğer falıyetlerı hızmetlerımız sayfamızda katagorıler halınde sıralanmıştır

Ajansımız kadrosunda talebe göre yerlı yabancı host ve hostesler model ve mankenler işlerınde uzman arkadaşlarımız olup gerektıgınde tercüman nıtelıgınde lısan bılgısıne sahıptırler ...

Foxajans menajerlık olarak olarak yurtıcı ve yurtdısı konser acılıs bayı toplantıları özel kutlamalarınız defıle organızasyonları reklam ve tanıtım fılmlerı cekımlerı beledıye ve yöresel festıval organızasyonları şenlik şölen ve açık hava konserlerı ses ışık sahne tesısat kurulumu organızasyonlarını yapmaktayız.

Kurumsal Kimlik

2001 Yılında Selçuk Yazıcı Tarafından Kurulan Fox Ajans Organizasyon Bugün 30 Ülkede Aktif Olarak Organizasyonlar Düzenlemektedir.


  • Yeşilköy / İSTANBUL
  • +90 541 973 55 17

Sosyal Medya Uyarısı

Sosyal Medya Hesaplarımız Resmi Web Sitemizde Açıkça Belirtilmiş ve Paylaşılmıştır. Sosyal Medyada Adımızı Kullanarak Sahte Hesap Açanlar Olabilir, Bu Yüzden Sosyal Hesaplarımızı Sitemizden Teyit Ederek Kullanmanız Önemle Rica Olunur.

Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans

 

Yasal Uyarı

Fox Ajans Organizasyon Kullandığımız İletişim Araçları Resmi Web Sitemizde Belirttiğimiz Bilgilerdir. Burada Paylaştığımız İletişim Bilgileri Haricinde Yaşayacağınız Her Türlü Mağduriyet Yasal Olarak Firmamızı Bağlamamaktadır. Lütfen Bu Konuda Dikkatli Hareket Ediniz.

286 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi