Oğuzhan Koç ve 'Küsme Aşka’

Fox Ajans: 0 507 306 54 30

'3 Adam'dan Oğuzhan Koç'un 7 Nisan’da müzikseverlerle buluşan ‘Küsme Aşka’ adlı şarkısına çektiği yeni video klibi, Youtube'da 7 günde 7,3 milyon kişi tarafından izlendi.
Söz ve müziği kendisine ait olan ‘Küsme Aşka’ şarkısının klibinde, Oğuzhan Koç’a yakın dostları Sinan Tuzcu, İrem Sak, Şahin Irmak, Begüm Birgören, Eren Hacısalihoğlu, Serkan Şenalp, Alina Boz ve Dilşad Şimşek eşlik etti.

Sosyal medyadan klibin bir bölümünü paylaşan 31 yaşındaki şarkıcı, "Sinema tadında bu video için önce yönetmenime ve sorgusuz sualsiz konuk olarak, her şeyi güzelleştiren şahane oyunculara çok teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

Kurumsal Kimlik

2001 Yılında Selçuk Yazıcı Tarafından Kurulan Fox Ajans Organizasyon Bugün 30 Ülkede Aktif Olarak Organizasyonlar Düzenlemektedir.


  • Yeşilköy / İSTANBUL
  • +90 541 973 55 17

Sosyal Medya Uyarısı

Sosyal Medya Hesaplarımız Resmi Web Sitemizde Açıkça Belirtilmiş ve Paylaşılmıştır. Sosyal Medyada Adımızı Kullanarak Sahte Hesap Açanlar Olabilir, Bu Yüzden Sosyal Hesaplarımızı Sitemizden Teyit Ederek Kullanmanız Önemle Rica Olunur.

Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans

 

Yasal Uyarı

Fox Ajans Organizasyon Kullandığımız İletişim Araçları Resmi Web Sitemizde Belirttiğimiz Bilgilerdir. Burada Paylaştığımız İletişim Bilgileri Haricinde Yaşayacağınız Her Türlü Mağduriyet Yasal Olarak Firmamızı Bağlamamaktadır. Lütfen Bu Konuda Dikkatli Hareket Ediniz.

438 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi