Serkan Kaya Gönül Bahçem Albümü

Fox Ajans: 0 507 306 54 30

 Arabesk müziğin en önemli temsilcilerinden Serkan Kaya, 4 yıl aradan sonra yepyeni bir albümle müzik severlerin karşısına çıkıyor. Serkan Kaya’nın "Gönül Bahçem" ismini verdiği albümde 2 versiyon olmak üzere toplamda 12 şarkı yer alıyor. Poll Production etiketi Polat Yağcı prodüktörlüğünde piyasaya çıkacak olan albümün çıkış parçası olan "Kalakaldım" şarkısının sözü ve müziği Nezih Üçler’e, aranjesi Selim Çaldıran’a ait.

Son zamanların en çok dinlenen parçalarından biri olan ve artık fenomen haline gelmiş Serkan Kaya imzalı “Mesele” şarkısı da bu albümde yer alan parçalardan biri. “Benden Adam Olmaz”, “Paşa Gönlüm” ve “Kalbim Senin Hala” şarkılarının da sözü ve müziği Serkan Kaya imzası taşıyor.

Arabesk dışında kendine has yorumladığı pop şarkılarla da, büyük beğeni toplayan Serkan Kaya, “Gönül Bahçem” albümünde seslendirdiği sözü Sezen Aksu, müziği Sezen Aksu-Uzay Heparı, aranjesi Erdem Kınay imzası taşıyan “Onursuz Olmasın Aşk” şarkısı ile yine gönülleri fethedecek.

Gaziantep yöresine ait olan ve “Barak Havası” diye adlandırılan “Ezo Gelin” türküsü de Serkan Kaya’nın güçlü sesi ve yorumu, Hüsnü Şenlendirici’nin muhteşem klarnet performansı ile dinleyen herkesi mest edecek. Albüme ismini veren “Gönül Bahçem” şarkısı ise söz yazarı ve besteci kimliği ile adından sıkça söz ettiren Altan Çetin imzası taşıyor.

Sözlerini Ayla Çelik’in yazdığı ve Gökhan Tepe bestesi olan “Vatan” ise Serkan Kaya’nın vazgeçilmez parçalarından biri olmaya aday.

16 Mart’ta müzik marketlerde yerini alacak olan “Gönül Bahçem” albümünün çıkış parçası “Kalakaldım”ın video klibi de 11 Mart’ta müzik kanallarında seyircisiyle buluşacak. Beykoz Kundura Fabrikası’nda çekimleri gerçekleşen ve yönetmenliğini Emir Khalilzadeh’in üstlendiği video klipte 4 mevsim aşk anlatılıyor.

Sahnelerin en çok aranılan ismi olan ve Arabesk Müziğin yeni starı olarak anılan Serkan Kaya, yeni albümü ile herkesin “Gönül Bahçesi”ne aşk bırakacak.

Kurumsal Kimlik

2001 Yılında Selçuk Yazıcı Tarafından Kurulan Fox Ajans Organizasyon Bugün 30 Ülkede Aktif Olarak Organizasyonlar Düzenlemektedir.


  • Yeşilköy / İSTANBUL
  • +90 541 973 55 17

Sosyal Medya Uyarısı

Sosyal Medya Hesaplarımız Resmi Web Sitemizde Açıkça Belirtilmiş ve Paylaşılmıştır. Sosyal Medyada Adımızı Kullanarak Sahte Hesap Açanlar Olabilir, Bu Yüzden Sosyal Hesaplarımızı Sitemizden Teyit Ederek Kullanmanız Önemle Rica Olunur.

Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans

 

Yasal Uyarı

Fox Ajans Organizasyon Kullandığımız İletişim Araçları Resmi Web Sitemizde Belirttiğimiz Bilgilerdir. Burada Paylaştığımız İletişim Bilgileri Haricinde Yaşayacağınız Her Türlü Mağduriyet Yasal Olarak Firmamızı Bağlamamaktadır. Lütfen Bu Konuda Dikkatli Hareket Ediniz.

279 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi