Sinan Özen'den yeni albüm "Bambaşka" çıktı!

Fox Ajans: 0 507 306 54 30

Sevilen sanatçı Sinan Özen 7 yıl aradan sonra yeni Albümü Bambaşka ile müzik marketlerde yerini alıdı. Sanatçının 18. albümü olan Bambaşka'da 5 şarkı kendisine aittir. Albümde ayrıca Murat Güneş, Hakkı Yalçın, Timur Arat, Suat Ersoy, Hatem Tutkus ve Murat Sağır gibi önemli isimlerin eserleri yer alıyor. Sinan müzik etiketi ile Bambaşka yakında müzikseverlerle buluştu. Albümün ilk klibi Bazen isimli şarkıya çekildi.

Sinan Özen'in Bambaşka albümünde yer alan şarkılar: Dur Gitme Bazen Sevişmeliyiz Umursamıyor Yasak Elma Aşkın Töresi Aşk Diye Okunur Neresun Yıkılır İstanbul, Sana Bir Şey Olması

Kurumsal Kimlik

2001 Yılında Selçuk Yazıcı Tarafından Kurulan Fox Ajans Organizasyon Bugün 30 Ülkede Aktif Olarak Organizasyonlar Düzenlemektedir.


  • Yeşilköy / İSTANBUL
  • +90 541 973 55 17

Sosyal Medya Uyarısı

Sosyal Medya Hesaplarımız Resmi Web Sitemizde Açıkça Belirtilmiş ve Paylaşılmıştır. Sosyal Medyada Adımızı Kullanarak Sahte Hesap Açanlar Olabilir, Bu Yüzden Sosyal Hesaplarımızı Sitemizden Teyit Ederek Kullanmanız Önemle Rica Olunur.

Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans

 

Yasal Uyarı

Fox Ajans Organizasyon Kullandığımız İletişim Araçları Resmi Web Sitemizde Belirttiğimiz Bilgilerdir. Burada Paylaştığımız İletişim Bilgileri Haricinde Yaşayacağınız Her Türlü Mağduriyet Yasal Olarak Firmamızı Bağlamamaktadır. Lütfen Bu Konuda Dikkatli Hareket Ediniz.

533 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi