İstanbul'da Yılbaşı nerede kutlanır?

Fox Ajans: 0 507 306 54 30

2017 günlerinin son günlere girmemizle beraber vatandaşlarımız Yılbaşı gecesi için planlar yapmaya başladı. Bütün bir senenin yorgunluğunun atılacağı gece, aynı zamanda zamanda tazelenen umutları beraberinde getirecek. Gelecek yıllara umutla bakmanın gecesi olan Yılbaşı'nı dışarıda geçirmek isteyen vatandaşlarımız araştırmaya başladı. İstanbul Yılbaşı programları 2018 vatandaşlarımız tarafından aranmaya başlandı. Geceyi İstanbul'da geçirmek isteyen vatandaşlarımız için bilgileri topladık... Peki, 2018 İstanbul Yılbaşı programları neler? Detaylar haberimizde...
2017'nin son günlerine girdiğimiz şu günlerde 2018'i kutlayacak vatandaşlarımız şimdiden program yapmaya başladılar. Yılbaşı gecesinin planlarını yapmaya çalışan vatandaşlarımız için detayları derledik... Peki, İstanbul Yılbaşı programları 2018'de neler olacak. Bir yılı bitirmenin hüznünü yaşarken gelecek yılın gelmesiyle umutlar tazelenecek. 31 Aralık 2017 günün gönlünce eğlenecek vatandaşlarımız ertesi gün yeni bir yılın coşkusunu yaşayacak. Buna karşı gelecek senenin ilk gecesini yaşarken kararsızlık yaşayan vatandaşlarımız için bazı önerileri derledik... Peki, 2018 İstanbul Yılbaşı programları neler? Detaylar haberimizde...

YILBAŞI PROGRAMLARI 2018 NASIL OLACAK?

Tarkan yılbaşında Kıbrıs'ta sahne alacak. Megastar yılın ilk saatlerine kadar sürecek konserden 300 bin Euro yani yaklaşık 1.3 milyon TL kazanacak.

EBRU GÜNDEŞ DE KIBRIS'TA

Yışlbaşı gecesi Kıbrıs'ta sahneye çıkacak olan isimlerden biri de Ebru Gündeş. Kızının babası Reza Zarrab ile boşanma arefesinde olan sanatçı sahnesi için 1 milyon TL alacak.

HADİSE

Hadise bu yıl da gelenek bozmayacak ve yeni yılı yine Azerbaycan'da karşılayacak. 'Şampiyon' şarkısı ile gündemde olan Hadise 1 milyon TL kazanacak.

ONLAR DA SAHNEDE

31 Aralık gecesi ünlülerin sahne programları şu şekilde:

    Songül Karlı - Adana

    Ziynet Sali - Antalya

    Kubat - Bodrum

    Fatih Ürek - Kıbrıs

    Deniz Seki - Kıbrıs

    Bülent Ersoy - Antalya

    Ferman Toprak - İstanbul

    Candan Erçetin - Kıbrıs

BELEDİYELERİN YILBAŞI PROGRAMI NASIL OLACAK?

Belediyelerin henüz etkinlik takvimi açıklanmadı. Geçen yıl Beşiktaş Belediyesi Hande Yener'i vatandaşlar ile buluşturmuştu.

Kurumsal Kimlik

2001 Yılında Selçuk Yazıcı Tarafından Kurulan Fox Ajans Organizasyon Bugün 30 Ülkede Aktif Olarak Organizasyonlar Düzenlemektedir.


  • Yeşilköy / İSTANBUL
  • +90 541 973 55 17

Sosyal Medya Uyarısı

Sosyal Medya Hesaplarımız Resmi Web Sitemizde Açıkça Belirtilmiş ve Paylaşılmıştır. Sosyal Medyada Adımızı Kullanarak Sahte Hesap Açanlar Olabilir, Bu Yüzden Sosyal Hesaplarımızı Sitemizden Teyit Ederek Kullanmanız Önemle Rica Olunur.

Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans

 

Yasal Uyarı

Fox Ajans Organizasyon Kullandığımız İletişim Araçları Resmi Web Sitemizde Belirttiğimiz Bilgilerdir. Burada Paylaştığımız İletişim Bilgileri Haricinde Yaşayacağınız Her Türlü Mağduriyet Yasal Olarak Firmamızı Bağlamamaktadır. Lütfen Bu Konuda Dikkatli Hareket Ediniz.

381 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi