Kıraç 'Senden Sonra''yı Paris'te Klipledi!

Fox Ajans: 0 507 306 54 30

Kıraç, yedi ay aranın ardından hazırladığı 'Senden Sonra' adlı yeni single çalışmasını sevenlerinin beğenisine sundu.

Sözleri Edip Emre, müziği Namık Naghdaliyev imzalı şarkının düzenlemesini Kıraç yaptı.

Kıraç'ın Garbiyeli adlı stüdyosunda kaydedilen parçada davul Ersin Gülseli, basgitar Erhan, gitar Namık Naghdaliyev, yaylılar Altın Dubleler ve trompet Kıraç tarafından çalındı. Mix ve mastering ise Cengiz Köroğlu'na ait.

'Senden Sonra'nın video klibi için Kemal Başbuğ yönetmenliğinde kamera karşısına geçen Kıraç, yalnız ve mutsuz bir adamı canlandırdı.

Seine Nehri, Opera bölgesi ve Paris'in romantik sokaklarında 4 gün süren çekimler sonunda tamamlanan video klipte 10 kişilik ekip görev aldı.

Kurumsal Kimlik

2001 Yılında Selçuk Yazıcı Tarafından Kurulan Fox Ajans Organizasyon Bugün 30 Ülkede Aktif Olarak Organizasyonlar Düzenlemektedir.


  • Yeşilköy / İSTANBUL
  • +90 541 973 55 17

Sosyal Medya Uyarısı

Sosyal Medya Hesaplarımız Resmi Web Sitemizde Açıkça Belirtilmiş ve Paylaşılmıştır. Sosyal Medyada Adımızı Kullanarak Sahte Hesap Açanlar Olabilir, Bu Yüzden Sosyal Hesaplarımızı Sitemizden Teyit Ederek Kullanmanız Önemle Rica Olunur.

Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans

 

Yasal Uyarı

Fox Ajans Organizasyon Kullandığımız İletişim Araçları Resmi Web Sitemizde Belirttiğimiz Bilgilerdir. Burada Paylaştığımız İletişim Bilgileri Haricinde Yaşayacağınız Her Türlü Mağduriyet Yasal Olarak Firmamızı Bağlamamaktadır. Lütfen Bu Konuda Dikkatli Hareket Ediniz.

252 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi