'Manyetik Alan' filminin tanıtımı yapıldı.

Fox Ajans: 0 507 306 54 30

Ünlü yönetmen Kenan Deren'in , bir süredir senaryosu üzerinde çalıştığı ve çekimlerine başlayacağı “Manyetik Alan” komedi filmi için Akgün İstanbul Otel'de bir davet verdi.

Filmde rol alacak oyuncular ve yakın dostlarını tanıtım toplantısında bir araya getiren Kenan Deren, “ Çekimlerimiz çok yakında başlayacak, muhteşem bir kadroyla çalışacak olmanın heyecanını yaşıyorum. Çekimler İstanbul ve Bolu'da belirlediğimiz mekanlarda gerçekleşecek. Yoğun bir dönem bizi bekliyor” dedi.

Senaryosu Kenan Deren'e ait olan filmin ve yönetmenliğini de kendisinin yapacağını ifade eden ünlü yönetmen, “eski ile yeninin harmanlandığı sıradışı bir komedi filmi izleyicinin karşısına çıkacak” dedi. Manyetik Alan'ın Uygulayıcı Yapımcılığını Mustafa Yoloğlu,Yapımcılığını Ali Engin, Organizatörlüğünü Selçuk Yazıcı ve Prodüksiyon Amirliğini Ergün Yurdunkulu üstlendi.

İşte geceye katılan iş ve sanat dünyasından bazı isimler ve Manyetik Alan'ın oyuncu kadrosu;

Mustafa Yoloğlu   Birol Şentürk  Oğuz Altar Şentürk  Selçuk Yazıcı  Ferdi Atuner,Teoman Ayık  Hülya Polat Fısfıs İsmail (Süleyman Yağcı)  Ece Baykal  Zeynep Birinci  Dilek Eser Metin Yüksel Bekir Aslantaş, Metin Keçeci   Tolga Öz Sinan Avcı Melek Acer Nihat Demirer Nazende Erdem,Önder Bali,Muzaffer Ağca Hakan Dinç Dilek özgör  Peri Tunusluoglu Rüya Eren, Deniz Tunca,,Hayrettin Özdemir,Ayşe Kadlan,Cemal Aris,Hasan Yıldız,Ayten Erman Üret Gülsüm Ayan,Aysun Yılmaz Berrak onay  Ergün Yurdunkulu, Dicle Altun,Mert Yılmaz,Selahattin Yılmaz, Nady Bondar,Esma Metin,Ünsal Kızılkaya,Saray Nur,Niyazi Sarıgöz,Zuhal Aktan,Serap Alkara,Lena Hadise Dımova,Duru Kader,Semiha Kaykaç,Baran Akkuş,Kenan Doğan,Barış Mukan,Sabri Çelik,Özge Kaya,.

Kurumsal Kimlik

2001 Yılında Selçuk Yazıcı Tarafından Kurulan Fox Ajans Organizasyon Bugün 30 Ülkede Aktif Olarak Organizasyonlar Düzenlemektedir.


  • Yeşilköy / İSTANBUL
  • +90 541 973 55 17

Sosyal Medya Uyarısı

Sosyal Medya Hesaplarımız Resmi Web Sitemizde Açıkça Belirtilmiş ve Paylaşılmıştır. Sosyal Medyada Adımızı Kullanarak Sahte Hesap Açanlar Olabilir, Bu Yüzden Sosyal Hesaplarımızı Sitemizden Teyit Ederek Kullanmanız Önemle Rica Olunur.

Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans

 

Yasal Uyarı

Fox Ajans Organizasyon Kullandığımız İletişim Araçları Resmi Web Sitemizde Belirttiğimiz Bilgilerdir. Burada Paylaştığımız İletişim Bilgileri Haricinde Yaşayacağınız Her Türlü Mağduriyet Yasal Olarak Firmamızı Bağlamamaktadır. Lütfen Bu Konuda Dikkatli Hareket Ediniz.

436 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi