Redd 'İtiraf' Şarkısını Kliplendirdi!

Fox Ajans: 0 507 306 54 30

'Mükemmel Boşluk ve ilk video şarkısı 'Aşk Virüs' ile sevenlerinden tam not alan Redd, albümün ikinci video klibini söz ve müziği Doğan Duru'ya ait 'İtiraf' şarkısına çekti. 

Albümün en dramatik parçalardan biri olan 'İtiraf', Redd'in besteci ve söz yazarı Doğan Duru'nun duygularını sert ve tüm gerçekliğiyle dışa vurduğu bir itiraf şarkısı.
 
Yönetmenliğini Güneş Duru'nun üstlendiği Sarıyer sahilinde çekilen video klipte Redd, Amerikalı oyuncu ve model Marissa Hodges ile birlikte kamera karşısına geçti.

Başarılı grup, çok yakında 'Mükemmel Boşluk' albümünü plak formatında sevenleriyle buluşturacak.

Ortam

Kurumsal Kimlik

2001 Yılında Selçuk Yazıcı Tarafından Kurulan Fox Ajans Organizasyon Bugün 30 Ülkede Aktif Olarak Organizasyonlar Düzenlemektedir.


  • Yeşilköy / İSTANBUL
  • +90 541 973 55 17

Sosyal Medya Uyarısı

Sosyal Medya Hesaplarımız Resmi Web Sitemizde Açıkça Belirtilmiş ve Paylaşılmıştır. Sosyal Medyada Adımızı Kullanarak Sahte Hesap Açanlar Olabilir, Bu Yüzden Sosyal Hesaplarımızı Sitemizden Teyit Ederek Kullanmanız Önemle Rica Olunur.

Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans

 

Yasal Uyarı

Fox Ajans Organizasyon Kullandığımız İletişim Araçları Resmi Web Sitemizde Belirttiğimiz Bilgilerdir. Burada Paylaştığımız İletişim Bilgileri Haricinde Yaşayacağınız Her Türlü Mağduriyet Yasal Olarak Firmamızı Bağlamamaktadır. Lütfen Bu Konuda Dikkatli Hareket Ediniz.

392 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi