Konser Sanatçısı ihtiyacınız için hizmetinizdeyiz. Konser Sanatçısı için hemen bizi arayın, size Konser Sanatçısı ihtiyacınız için hemen yardımcı olalım.


Konser Sanatçısı Telefon Numarası: 0507 306 54 30Konser Sanatçısı dışında bizi için tüm Sahne, Konser, Belediye Konseri, Festival konseri, Otel Organizasyonları, Düğün Organizasyonları, Nişan Organizasyonları, Sünnet Organizasyonları, Kına Organizasyonları, Ses ve Işık Kurulumu ve diğer tüm özel Organizasyon menajerliği için bizi arayabilirsiniz. <strong>Konser Sanatçısı Hakkında Sık Sorulanlar

Konser Sanatçısı ihtiyacım var, size nasıl ulaşabilirim?

Konser Sanatçısı ihtiyacınız için Selçuk Yazıcı'yı arayabilirsiniz. 0507 306 54 30. Konser Sanatçısı için size en iyi hizmeti sunmaya hazırız.

Konser Sanatçısı için telefon Numaranız Nedir?

Konser Sanatçısı için telefon numaramız 0507 306 54 30'dur.

Konser Sanatçısı ücretleri nedir?

Konser Sanatçısı ücretleri hakkında bilgi almak için bize 0507 306 54 30 numaralı telefonumuzdan veya Whatsapp üzerinden her an ulaşabilirsiniz.


  • Konser Sanatçısı iletişim
  • Konser Sanatçısı telefon
  • Konser Sanatçısı Firması
  • Konser Sanatçısı yapanlar

Kurumsal Kimlik

2001 Yılında Selçuk Yazıcı Tarafından Kurulan Fox Ajans Organizasyon Bugün 30 Ülkede Aktif Olarak Organizasyonlar Düzenlemektedir.


  • Yeşilköy / İSTANBUL
  • +90 541 973 55 17

Sosyal Medya Uyarısı

Sosyal Medya Hesaplarımız Resmi Web Sitemizde Açıkça Belirtilmiş ve Paylaşılmıştır. Sosyal Medyada Adımızı Kullanarak Sahte Hesap Açanlar Olabilir, Bu Yüzden Sosyal Hesaplarımızı Sitemizden Teyit Ederek Kullanmanız Önemle Rica Olunur.

Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans  Fox Ajans

 

Yasal Uyarı

Fox Ajans Organizasyon Kullandığımız İletişim Araçları Resmi Web Sitemizde Belirttiğimiz Bilgilerdir. Burada Paylaştığımız İletişim Bilgileri Haricinde Yaşayacağınız Her Türlü Mağduriyet Yasal Olarak Firmamızı Bağlamamaktadır. Lütfen Bu Konuda Dikkatli Hareket Ediniz.